Каталог меблів

Спальні. Там, де душевний спокій і затишок

Комплекти спалень

Різноманітність стилів - від мінімалізму до романтики.

Спальня – без сумніву одна з головних кімнат квартири чи будинку. Важливо щоб меблі в спальні були красиві, стильні та ергономічні. Купити не дорого такі спальні в Харкові можна в інтернет – магазині Українські меблі.

Які меблі для спальні в Харкові пропонує наш інтернет – магазин?

На нашому сайті представлена велика кількість спальних меблів в Харкові за низькою ціною. Ми співпрацюємо з відомими виробниками які славляться тим, що використовують якісні матеріали для своїх моделей. В нас представлені такі виробники як: BRW, Gerbor, Miromark, Комфорт меблі, Мебель Сервіс, Світ Меблів, Пехотін, Сокме, Фенікс. Фурнітура, яку використовують дані виробники звичайні роликові направляючі, хоча можуть бути моделі які мають дотягуючи фурнітуру, яка дозволить Вам безшумно закривати дверки та шухлядки. Ви можете купити спальню в Харкові модульну або комплектом.

  • Модульні спальні. Перевага даних систем в тому, що Ви самі можете зібрати спальню з представлених модулів. Це дозволяє підібрати елементи під габарити Вашої кімнати. А ціна залежатиме від того скільки та які модулі Ви виберете. Зважаючи на те, що в нас представлена велика кількість кольорів Ви можете спальні купити в Харкові, які прекрасно впишуться в загальний інтер’єр.
  • Комплекти спалень. Перевага таких спалень в тому, що вони уже сформовані професіоналами, а тому Вам залишається лише підібрати модель, яка Вам подобається та колір який Вам імпонує.

Які основні переваги інтернет – магазину Українські меблі?

Наш сайт функціонує більше 5 років та добре зарекомендував себе на ринку меблів. В нас представлено понад 10000 товарів з них більше 300 моделей спалень. Ми працюємо не тільки в Харкові, а й по всій Україні. В нашому інтернет – магазині працюють досвідчені менеджери, які знають про меблі все та з задоволенням допоможуть підібрати ту модель яка найкраще Вам підійде, організують швидку доставку та якісну збірку.

Якщо Ви досі не знаєте які меблі для спальні купити в Харкові, тоді заходьте на наш сайт та купуйте стильні та функціональні меблі.