Каталог меблів

Кухні. Створіть собі фон для гарного настрою.

Комплекти кухні

Сприяють бездоганному стилю і гарному апетиту.

Кухонні куточки

Економлять простір та об'єднують людей.

Стільниці для кухні

Надійність і стиль, який підходить як класичній, так і сучасній кухні.

Комплектуючі до кухонь

Вдоскональте кухню маленькими деталями!

Кухня – це одна з самих важливих кімнат Вашого будинку чи квартири. Для кожної господині важливо щоб меблі на кухні були красиві, стильні, а головне функціональні. Купити кухонні меблі в Харкові за досить низькою ціною можна в інтернет – магазині Українські меблі.

Які меблі для кухні представлені на нашому сайті?

  • Модульні кухні. В каталозі інтернет – магазина Ви можете знайти велику кількість модульних систем. Це дає змогу Вам самим підібрати елементи, які найкраще підійдуть під габарити Вашої кімнати, а ціна залежить від кількості вибраних елементів. В нас представлені кухні в класичному стилі або в стилі хай-тек. В нас представлені такі фабрики як: VIP-master, БМФ, Комфорт мебель, Мебель Сервіс, Світ Меблів та Сокме. Дані виробники використовують ДСП і МДФ матеріал який прослужить Вам довгі роки. Також вони використовують міцну фурнітуру, можливо замовити кухню в якій використовується дотягуючий матеріал.
  • Готові кухні. На нашому сайті можна купити кухню в Харкові не дорого яка вже складена професіоналами. Вам залишається тільки вибрати модель яка Вам подобається. В інтернет – магазині представлені матові, глянцеві, плівкові або фарбовані моделі. Зважаючи на те що в нас великий вибір кольорів, Ви зможете підібрати той варіант меблів на кухню, яка найбільше Вам подобаються. В нас представлена велика кількість світлих кольорів, які на даний час досить популярні.

Чому купити кухню в Харкові потрібно саме в інтернет – магазині Українські меблі?

Наш сайт функціонує уже більше 5 років. В нас представлені не дорогі моделі. Ми співпрацюємо з відомими та провіреними виробниками, які використовують тільки якісні матеріали. Наш сайт продає меблі для кухні як в Харкові так і по всій Україні. В нас працюють тільки кваліфіковані менеджери, які дадуть відповіді на всі Ваші запитання, організують швидку доставку та якісну збірку.

Для того щоб купити кухню в Харкові Вам не потрібно бігати по виставкових залах, достатньо зайти в інтернет – магазин Українські меблі. В нас Ви знайдете все те що так довго шукали, стильні, якісні та функціональні меблі для кухні.